Profesjonalne kosmetyki, zabiegi, szkolenia

Profesjonalne kosmetyki, szkolenia, zabiegi kosmetyczne MARY COHR

Materiały Reklamowe
 
Stojak z testerami

Miejsce sprzedaży detalicznej w salonie kosmetycznym powinno być atrakcyjnie wyeksponowane, zachęcające klientów do zapoznania się z ofertą produktów do pielęgnacji.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów Mary Cohr ma do zaoferowania estetyczne stojaki na produkty detaliczne wraz z kompletem testerów.
Przyciągające wzrok meble uzupełnione o fachowe doradztwo kosmetyczne, spełniające indywidualne potrzeby klienta, zbuduje profesjonalny wizerunek salonu, poszerzy ofertę i zwiększy zyski.

Aranżacja wnętrza

Salony kosmetyczne Mary Cohr to wyjątkowe miejsca, gdzie można doznać uczucia pełnego komfortu i satysfakcji. Jednak relaks Mary Cohr to nie tylko aroma- terapeutyczne zabiegi pielęgnacyjne. To także klimat, atmosfera gabinetu, w którym przyjmujemy klientki. Aby ułatwić Państwu aranżację wnętrza według filozofii Mary Cohr, stworzyć harmonijny nastrój pomieszczenia, proponujemy Państwu dodatki z naszym logo, w przyjemnych kolorach natury.

Stojak na produkty profesjonalne

Praktyczne stojaki na produkty profesjonalne ułatwią i pomogą zorganizować pracę w gabinecie. Dodatkowo zwrócą uwagę klientów na ofertę zabiegową i są oryginalnym dodatkiem dekoracyjnym.

Reklama w Twoim Salonie

Wysokiej jakości materiały reklamowe ozdobią Twoją witrynę i przyciagną uwagę klientek!

Elegancka i efektowna dekoracja Twojej witryny ułatwia komunikację z klientami. W ten sposób masz możliwość zwrócić uwagę na aktualne promocje, nowości oraz akcje marketingowe prowadzone w salonie.


Bielizna zabiegowa

Proponujemy Państwu wysokiej jakości bieliznę
zabiegową z logo Mary Cohr - ręczniki, peniuary,
opaski, rękawice Spa, pokrowce, szlafroki.

 

Profesjonalny strój

W naszej ofercie znajdą Państwo
szeroki wybór eleganckich strojów zabiegowych.Proponujemy fartuszki oraz koszulki w różnych
rozmiarach oraz fasonach.
 
Kosmetyki profesjonalne, zabiegi kosmetyczne, Mary Cohr, Beauty Image, Masters Colors, Ruper